Orderpicker na magazynie z odzieżą w Roosendaal/Singli oraz Pary z angielskim B1 – HumanBe – Roosendaal

HumanBe

Dołącz do naszego zespołu jako orderpiker w modnym magazynie odzieżowym w Roosendaal!

Zadania:

– Skanowanie i kompletowanie zamówień

– Załadunek i rozładunek towarów

– Pakowanie i sortowanie

– Obsługa sprzętu magazynowego

Co zyskasz:

– Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,27/h + dodatki i premie

– Elastyczne godziny pracy z możliwością dodatkowych przychodów za nadgodziny i pracę w weekendy

– Dodatki za różne zmiany, w tym nawet do 200% w niedzielę!

– Możliwość awansu do Team Leadera

– Dodatki według CAO, w tym holenderskie ubezpieczenie zdrowotne

– Bezpłatny transport do pracy oraz zakwaterowanie w wygodnych domkach jednorodzinnych

Czego oczekujemy :

  • Znajomość j.angielskiego na poziomie B1
  • Chęci do pracy oraz rozwoju
  • Mile widziane prawo jazdy

Jeśli jesteś gotowy do wyzwania i szukasz stabilnej pracy w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoją aplikację! Nie czekaj, dołącz do nas już dziś!

Aplikuj teraz wysyłając CV na adres mailowy z tytulem magazyn Roosendaal

Lees hier meer