Order Picker w Albert Heijn w Roosendaal (od €14,74h) – Pracuj w Holandii – Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. – Roosendaal

Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o.

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Carrière International  to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Order Picker, Albert Heijn.

Lokalizacja:  Roosendaal .

WYMAGANIA

Język: polski
W mowie: A2 ,

  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu podczas trwania kontraktu.
  • Dostępności do pracy zmianowej jak i w weekendy.
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Motywacji do pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy w centrum logistycznym jednego ze znanych marketów – Albert Heijn. Praca polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz kolekcjonowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób. Wszystkiego nauczysz się podczas fazy przygotowawczej.

Lees hier meer